Užijte si svoji zaslouženou dovolenou nebo jen pár dnů volna podle svých představ...

 

ü ve stylovém srubu kanadského typu, který nabízí komfort a vybavení "tak akorát"
ü na samotě, ale přesto v dosahu civilizace
ü uprostřed přírody, ale s možností příjezdu autem včetně parkování přímo u srubu
ü obklopeni nádhernou krajinou Chráněné krajinné oblasti Broumovsko, s nepřeberným množstvím přírodních krás

 

...zažijete nezapomenutelné dny, poznáte nové skalní a přírodní oblasti, nachodíte spoustu kilometrů, můžete jezdit na

horských kolech, posedíte na terase nebo u ohniště, budete topit v kamnech, štípat dříví, grilovat maso nebo opékat buřty, 

poslouchat protékající potok, pozorovat západy slunce, nebo budete prostě jen tak v klidu koukat do přírody a odpočívat od lidí a každodenního stresu !

 

Srub byl postaven v roce 2003 a na jaře 2015 prošel kompletní rekonstrukcí včetně výměny zařízení a vybavení, tak aby bylo vše v naprostém pořádku, funkční a čisté. Náš útulný srub patří mezi ty menší - jsou zde pouze 2 obytné místnosti, dále koupelna s WC a předsíňka, venku potom balkón, venkovní terasa, ohniště s příjemným posezením a hlavně s nekonečnou přírodou všemi směry! Budete zde sami, žádní jiní hosté ani ve srubu, ani široko daleko!
V hlavní obytné místnosti najdete: kamna na dřevo "typ sporák" s možností vaření na plotně nebo pečení v troubě, kompletní vybavení na vaření a stolování (nádobí, nože, drobné pomůcky), dřez s tekoucí vodou (voda je pitná z vlastního vrtu), elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, malou TV, stůl, židle, rozkládací pohovku.
V horní obytné místnosti, do které vystoupíte po "mlynářských schodech" přímo z hlavní obytné místnosti, najdete 6 velkých matrací, přikrývky, polštáře.
V koupelně je vedle splachovacího WC ještě umývadlo a sprchový kout, samozřejmostí je tekoucí teplá i studená voda.
Ve vstupní předsíňce je kromě věšáků hlavně lednice (bez mrazáku), venkovní krytá terasa je v případě hezkého počasí  ideální pro stolování a posezení (orientace na jih a západ), ohniště je hned vedle srubu, rovněž s možností posezení.
Kromě základníhío vybavení máte k dispozici i drobnosti typu rošt na grilování, pruty na opékání buřtů, badmington, frisbee, karty, šachy, spoustu průvodců, brožurek a map okolí atd. Samozřejmostí je dostatek připraveného naštípaného dřeva. V nedaleké kolně si pohodlně uschováte Vaše kola nebo jiné sportovní nádobíčko. Na četné žádosti hostů je ve srubu neomezený WI-FI přístup k rychlému Internetu.

Pronajímatel neposkytuje závěrečný úklid - nutno provést vlastními silami.

Uvnitř srubu platí přísný zákaz kouření!